#46 2006-11-27 17:01:20

oLkiii

Bywalec

1011480
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-10-10
Posty: 45
Punktów :   
WWW

Re: jaka muzyka?

C!acho  czy ty przypadkiem z Ekonoma nie jesteś i czy przypadkiem nie wymiatałyśmy razem w nogę? hehe
A tak poza tym nie martwcie się, już niedługo "Reggae Party" ostrzejsze brzmienia i dużo bujanej muzy, będzie lajt-zapewniam. Dobrze, ze Parabola się tak podzieliła, w piątek są koncerty-imprezy dla tych, którzy preferują przede wszystkim rocka można w pogo wskoczyć poszaleć ostro , natomiast w soboty możecie pójść i się pobujać troszku- odprężyć  
To ma swoje plusy i minusy, wydaję mi się też, że to oczywiście tak jak mówicie sprawa marketingu, teraz dogodzimy i subkulturze rockowej, reggae jak i zwolennikom muzyki techno, dance r&b i całej reszcie. Teraz jest to pub dla wszystkich. Na temat gustów się nie dyskutuje, pamiętać trzeba, że nie da się wszystkim dogodzić. Jest większy zysk? Jest !, więcej ludzi przychodzi? Tak ! no i o co chodzi.. jest jak jest Ale przecież nie jest tragicznie ?!


^ Nawet za najczerniejszymi chmurami zawsze wychodzi słońce...

Offline

 

#47 2006-11-27 19:49:43

Azgel

Znawca

3164291
Skąd: DARK & NIGHTMARE
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 140
Punktów :   

Re: jaka muzyka?

jak narazie nie jest aż tak tragicznie ale zawsze może być lepiej


Jestem jaki jestem i nikt tego nie zmieni!!!
"I Never Give Up And Fight To The End"
***jedno osobowa armia przetrwa***
Niech moc Baphometa będzie zwami:rock:

Offline

 

#48 2007-01-20 21:19:18

eciok

Dopiero startuje

Zarejestrowany: 2007-01-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: jaka muzyka?

2 lata temu to ja sie bawiłem leciały rockowe klimaty...i było zjeb**...a teraz to ja ja juz wcale nie chodze i 3/4 moich kupli bo Parbola to prawie to samo co tropa..nic dziwnego ze wiara nie przychodzi na sylwka jak puszczacie techno to jest rockowy pub...załoze sie ze jak wrucicie do strych klimatów to przyjda ludzie..tylko trzeba chciec a nie ptrzec na marketing....

Offline

 

#49 2007-01-20 21:49:27

koronocha

Często tu piszę...

6890316
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2007-01-20
Posty: 11
Punktów :   

Re: jaka muzyka?

EEE pabs zszedł na psy Jak ktoś chce posłuchać techna to neich idzie do tropy..to jest  parabola i jestem za tym aby wycofac techno i hip hop. Mam nadzieje że kiedyś powróci ten dobry stary klimat......

Pozdrawiam

Offline

 

#50 2007-01-20 22:00:12

T i B

Dopiero startuje

Zarejestrowany: 2007-01-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: jaka muzyka?

Fakt, dogodzić wszystkim nie idzie. Skoro w piątki ma być rockowo, a w soboty "lajtowo" (chociaż ja na ten przykład przy ostrych klimatach rodem z Maniec odprężyć się nie potrafię) to trzeba o tym ludzi uświadomić. Z drugiej strony jednak, napływ klienteli w piątkowe wieczory, spowoduje zapewne ustawienie bramkarza i inkasowenie 'haraczu' za wejście, jak to miało miejsce w ostatni piątek. Przyznać jednak muszę, że Reggae Party było naprawde pozytywne, chociażby z tego względu, iż dawno takiej muzyki w Paraboli nie było. Bawiłem się dobrze, a nawet lepiej niż dobrze. Wracając jeszcze do opłat w piątek. Nie widzę specjalnie przciwwskazań by wejście było płatne podczas imprez. Ale imprez! Zaplanowanych z głową, zorganizowanych i ogłoszonych wcześniej, żeby były sensowne. Bo jak widze plakaty a la "Impreza w sobotę - start po 21:00 - wejście 3zł" to mnie odrazu odpycha bo już wiem co będzie...

Podsumowując - pomysłowi: w piątki rock, w soboty co tam chcecie, mówię stanowcze TAK.

Pozdrawiam
T i B

Offline

 

#51 2007-01-20 22:18:14

koronocha

Często tu piszę...

6890316
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2007-01-20
Posty: 11
Punktów :   

Re: jaka muzyka?

Hmm..no jak ja byłam kilka razy w piątek to nikt sie nie bawił na parkiecie. A posiedzieć i posłuchać muzyki mogę w kerberze:P lub w innym pabie..Więc jestem za tym aby w sobote leciały rockowe klimaty

Offline

 

#52 2007-01-21 20:10:39

eciok

Dopiero startuje

Zarejestrowany: 2007-01-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: jaka muzyka?

zróbcie w piątki imprezy rockowe i koncerty a w soboty to co wiara chce...beda zarobki wieksze i ludzie beda mieli to co chca mozna tak zrobic;)...nie widze problemu....pozdro

Offline

 

#53 2007-01-30 00:43:23

T i B

Dopiero startuje

Zarejestrowany: 2007-01-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: jaka muzyka?

koronocha napisał:

Hmm..no jak ja byłam kilka razy w piątek to nikt sie nie bawił na parkiecie. A posiedzieć i posłuchać muzyki mogę w kerberze:P lub w innym pabie..Więc jestem za tym aby w sobote leciały rockowe klimaty

Po co siedzieć w Kerbcu, słuchać muzy i pić piwo jak można w Paraboli? I piwo tańsze, muza ta sama, blisko do sklepu, blisko do żul-parku (idealne miejsce na obrkęcenie taniego wina, czy piwa), no i bilard też jest ;P

Pozdrawiam
T i B

Offline

 

#54 2007-01-30 06:11:46

Babik

Szef

1735145
Skąd: Śrem City
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 320
Punktów :   
WWW

Re: jaka muzyka?

Dokładnie zgadzam się z Tobą lepiej posiedzieć w Paraboli...


...:::Administrator oficjalnej strony i forum Parabola Pub:::...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fakastarz.pun.pl www.skplegnica.pun.pl www.speedrower.pun.pl www.gks-klan.pun.pl www.worldofbleach.pun.pl