• Index
  •  » Koncerty
  •  » 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

#16 2007-03-22 23:15:35

Macius

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 49
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

moim dziecinnym zdaniem rowniez powinniscie zmienic wokal. chciales uzasadnienia - masz. generalnie to uwazam ze wasz material nie jest zbyt ciekawy. nie twierdze ze sam zrobilbym cos lepszego bo pewnie nie ale wyrazam swoja opinie na wasz temat. mam nadzieje ze nie poczujesz sie przez to bardzo urazony? i nie chodzi juz o moj gust muzyczny... staram sie oceniac w miare mozliwosci obiektywnie. 99% rozmowcow z ktorymi dyskutowalem w przeszlosci na wasz temat potwierdzalo moja opinie dotyczaca waszego zespolu. moze rzeczywiscie agata ewoluowala i cos sie zmienilo ale slyszalem ze w tym kerberze takze nie bylo fajerwerkow. co prawda nie bylem tam... badz co badz za 5zl na pewno nie przyjde.

Ostatnio edytowany przez Macius (2007-03-22 23:24:04)

Offline

 

#17 2007-03-23 09:49:25

Żaba

Cały czas się rozkręcam

Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

ale ja osobiscie się cieszę - że nie przyjdziesz (i kieruje to do każdego kto wypisuje bzdury - bo to powyżej to są bzdury ) słyszałem że to ...słyszałem że tamto (hahahaha) co Ty slyszałeś? Ty Nic nie słyszałeś...cytuje "co prawda nie byłem tam..." i szczerze musimy grać naprawde nieciekawie (wg mnie elementy jazzu są bardzo nieciekawe) skoro dostaliśmy się do jednej z lepszych z poznańskich knajp - a po koncercie w kerberze usłyszelismy 99% bardzo pozytywnych komentarzy i to od ludzi którzy się na tym znają(przede wszystkim jeżeli była to krytyka - to konstruktywana - potrafili powiedzieć dokładnie co im się nie podobało a co podobało). Największe laury zgarneła nowa sekcja - ale co Ty możesz o tym wiedzieć jeżeli cytuje "nie byłem tam..." tylko cytuje "słyszałem" ot koniec.
To ostatni post jaki piszę na tym forum - szkoda mojego czasu... - a tak na dobitkę dokładnie za 8h jedziemy nagrywać ten straszny wokal (w sumie wokale - bo ja też strasznie wyję) tą nieciekawą muzykę - i jeżeli ją nagramy przed koncertem ,to postaram się ją tu umieścić ,może w końcu ją USŁYSZYSZ...bo na razie to piszesz o "budowie czerwonego traktora z jugosłowaińskich części, przez afroamerykanskich pracowników"

Ostatnio edytowany przez Żaba (2007-03-23 10:02:48)

Offline

 

#18 2007-03-25 14:01:35

andzia

Znawca

3081162
Zarejestrowany: 2006-10-24
Posty: 153
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

w takim razie zwracam honor...dawno Was nie słyszałam poniewaz odstraszył mnie właśnie wokal...Ale skoro twierdzisz Żaba że się zmieniło to może warto będzie posłuchać... zwłaszcza że Wasza muzyka jest właśnie inna od tych wszystkich niby rockowych kapel...

Ostatnio edytowany przez andzia (2007-03-25 14:05:40)


Życie to ostry miecz , na którym Bóg napisał: "walcz, kochaj, cierp..."

Offline

 

#19 2007-03-25 21:13:06

Żaba

Cały czas się rozkręcam

Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

Bardzo mnie cieszy taka opinia Andzia - jest konkretna i na temat (cały czas się rozwijamy, zmieniamy i udoskonalamy) Właśnie wróciliśmy ze studia - masakrrra !!! - całe dwa dni nagrań..mnóstwo oddanej energii - ale są efekty -3 przekrojowe numery zostały zarejestrowane;) - za ok tydzień będą gotowe (teraz czeka je mix i mastering). Jak już będą postaram się je tu umieścić. Pozdrawiam

P.s - wiem, miałem nie pisać;P

Ostatnio edytowany przez Żaba (2007-03-25 21:14:40)

Offline

 

#20 2007-03-26 23:26:08

Macius

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 49
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

podoba Ci sie opinia ktora jest pozytywna. przyjmij slowa krytyki... wyzywasz sie na mnie jakbym Ci obiad zjadl. zrozum ze nie kazdemu Twoja muzyka sie musi podobac. mi sie ona nie podoba i wyrazam tylko swoja opinie! sugerujesz ze nie znam sie na muzyce, probujesz mnie obrazac... nie myslalem ze jestes taki. trudno.

a tak nawiasem mowiac... co w mojej wypowiedzi jest bzdura?

Ostatnio edytowany przez Macius (2007-03-26 23:28:01)

Offline

 

#21 2007-03-27 09:27:47

Żaba

Cały czas się rozkręcam

Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

Człowieku - Ty krytykujesz coś czego w życiu nie słyszałeś ...zagraliśmy dopiero JEden koncert - po dużych(bardzo dużych zmianach - skład zespołu, podejście) Więc powiedz mi o czym Ty wyrażasz krytyczną opinie?? o powietrzu??Przecież sam napisałeś, że nie słyszałeś.... Jeżeli krytykujesz stary skład to nie wiem po co? Ale o tym co robimy teraz nie masz zielonego ,najmniejszego pojęcia - a mimo to krytykujesz...Więc specjalnie dla Ciebie - pierwszy singiel ( Zakręt - Pragniofon - do pobrania na stronie głównej www.parabola.mistrzu.pl) - masz pokrytykuj sobie

Ostatnio edytowany przez Żaba (2007-03-27 10:36:11)

Offline

 

#22 2007-03-27 18:52:00

Macius

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 49
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

po prostu wydaje mi sie ze kto sie wroblem urodzil ten orlem nie umrze... moze troche rzeczywiscie skrzywdzilem was ta opinia bo naprawde wokal agaty sie znaczenie poprawil (przynajmniej oceniajac to nagranie). wbrew pozorom podszedlem do tej piosenki z dosc duza nadzieja i moim dziecinnym zdaniem jest to na pewno o wiele lepsze niz to co prezentowaliscie wczesniej. nie bylbym soba gdybym jednak czegos jeszcze nie skrytykowal ^^ no calkoksztalt piosenki jakos mi nie wchodzi. moze dlatego ze porownuje do zespolow nieadekwatnych do talentu, waszych umiejetnosci, mozliwosci finansowych itp. mimo postepow agata caly czas powinna pracowac nad wokalem bo wg mnie to jeszcze nie jest to. mozecie udostepnic cos jeszcze swojego? apetyt rosnie w miare jedzenia ^^

no i zgadzam sie z opnia ze fajerwerkow nie ma... aczkolwiek lepiej jest.

Offline

 

#23 2007-03-28 09:03:46

Żaba

Cały czas się rozkręcam

Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

Szczerze uważam - że nasza muza (te 15 numerów w ogóle Ci nie wejdzie - dlatego że nie siedzisz w tych klimatach) - i to jest argument dlaczego Twoje zdanie mam w d... Ponieważ co mi po opini człowieka, który porównuje mnie do no własnie - do czego/kogo Ty nas porównałeś?? Bo nawet ludzie w studio mieli duuuży problem..(i skąd wiesz jakie są nasze możliwości finansowe??) - to jest moje odniesienie negatywne - teraz pozytyw - dobrze, że masz krytyczne zdanie - zachowujemy równowagę - bo jest full ludzi którzy uważają inaczej niż Ty i to jest dobre - ja lubię kontrowersję(w pewnym stopniu) jednym się podoba innym nie - to oznacza że i tak jest to jakoś odbierane a nie zostawiane obojętnie - bo widzisz najgorszym uczuciem nie jest nienawiść tylko obojętność(ponieważ to oznacza brak jakichkolwiek odczuć) Więc z jednej strony szanuje Twoje zdanie i cieszę się, że tak uważasz(bo usłyszałeś i wiesz w końcu o czym piszesz i masz jakieś odczucia złe czy dobre, ale masz je. Nie zostawiasz tego obojętnie) ale z drugiej strony mam je w d... (to Twoje zdanie) bo to co robimy to nie Twoja dziecinnie mówiąc "piaskownica" ( i bez obrazy - bo jak wyżej napisałem jakiś szacunek u mnie masz) Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Żaba (2007-03-28 09:06:18)

Offline

 

#24 2007-03-28 16:16:29

Macius

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 49
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

zakladam ze wasze mozliwosci finansowe sa ograniczone bo kase z koncertu (5zl od osoby) chcecie przeznaczyc na studio... co swiadczy o tym ze tej kasy wam brakuje. a porownuje do kapel niekoniecznie pasujacych stylem do was ale z pania na wokalu - moze to blad ale porownan uniknac sie nie da. tak wlasciwie skad wiesz ze w takich klimatach nie siedze? moje zdanie w jakims stopniu (chociaz najmniejszym) powinno cie obchozic a to z tego wzgledu ze jestem jednym z waszych POTENCJALNYCH sluchaczy a to dla nich wlasnie gracie. pewnie powiesz mi ze gracie dla siebie ale moment gdy zaczyna sie grac koncerty i nagrywac plyty swiadczy juz o nieco innym podejsciu. krytyczny bylem zawsze a szczegolnie wzgledem siebie samego. uwazam to za cnote ;] a z ta obojetnoscia to sie zgadzam w 101%. ciesze sie ze mam chociaz "jakis szacunek" ^^ a do waszej piaskownicy jako tako nie mam zamiaru wchodzic bo nie lubie sie dzielic foremkami

Offline

 

#25 2007-03-29 13:48:52

leif erikson

Dopiero startuje

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

Zacytuje tutaj wypowiedz Elvisa Costello: "Writing about music is like dancing about architecture - it's a really stupid thing to want to do." Ogolnie rzecz biorac gadanie lub pisanie o gustach w tym muzycznych nie ma sensu. Ja chetnie zobacze nowy Zakret na zywo i ciekaw jestem jakie emocje we mnie wzbudzi, bo przeciez o to w muzie chodzi, o emocje. Wazna dla mnie jest tez sczerosc muzykow, ich oddanie muzyce, ktora tworza (patrz Milli Vanilli, kolesie dostali nagrode grammy, a tak naprawde nie ich glosy byly na nagraniach ). Jesli muzyka jest wiarygodna i wyzwala w nas emocje (nikoniecznie pozytywne) to jest  wlasnie to czego sluchacze i sami muzycy oczekuja od niej. Dlatego ludzie chodza na koncerty (tzn. Ci co kochaja muzyke). Mam nadzieje, ze jak bede na tym koncercie poczuje cos takiego, jezeli nie, to trudno.. Krytykowac nie bede, bo co mam krytykowac? To ze nie trafili do mnie? Zawsze warto grac (oczywiscie dla samego siebie) i chociazby dla paru osob, ktore uwielbiaja dzwieki, ktore generujemy

pozdrawiam,
k

p.s. nie jest to opinia zespolu Leif Erikson tylko moja prywatna

Offline

 

#26 2007-03-29 16:06:57

Żaba

Cały czas się rozkręcam

Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

Podpisuję się obiema dłońmi pod powyższą opinią - i jednocześnie chciałbym zakończyć naszą "pin-pongową rozgrywkę" Macius. Jeżeli masz coś do powiedzenia zapraszam 13.kwietnia - może w końcu się dowiem kim w ogóle jesteś:) tzn poznamy się. Bo na chwilę obecną jesteś tylko nickiem z forum.

P.s. - na naszych nagraniach są nasze wokale:) na Milli tez są nasze(hahah)

Pozdrawiam wszystkich.

Offline

 

#27 2007-03-29 18:54:37

Macius

Bywalec

Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 49
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

jak uwazasz ;] nie mam juz chyba nic do powiedzenia. szczerze mowiac kiedys sie juz poznalismy ale na 99% mnie nie pamietasz - raczej nie rzucam sie w oczy ^^ moze jednak przyjde 13 kwietnia... zalatwisz free wejscie? xD

Offline

 

#28 2007-03-31 13:46:04

Żaba

Cały czas się rozkręcam

Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

Wiadomość z ostatniej chwili:) oprócz Saksofonisty wystąpi razem z nami pewien charyzmatyczny Harmonijkarz;)
ZApraszaMY:)

Offline

 

#29 2007-04-01 12:04:01

Ketszup

Moderator

8625049
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-10-13
Posty: 172
Punktów :   
WWW

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

hmm moze byc ciekawie jak beda takie bajery xD powinlem byc

Offline

 

#30 2007-04-14 21:14:42

Żaba

Cały czas się rozkręcam

Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

Witam
Chciałbym podziękować wszystkim, którzy zjawili się na tym koncercie (i tym, którzy po nim jeszcze zostali by oddać się totalnym muzycznym szaleństwom;))
Pozdrawiam w imieniu kapeli - do usłyszenia.

Offline

 
  • Index
  •  » Koncerty
  •  » 13 kwietnia (piątek), godz 21:00 - ZAkrĘT (w nowym składzie)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakon.pun.pl www.skplegnica.pun.pl www.fakastarz.pun.pl www.gks-klan.pun.pl www.worldofbleach.pun.pl